24-25.11.2018р. Київ. Всеукраїнські педагогічні читання на тему "Чисті думки творять дива", присвячені 100-річчю з дня народження В.Сухомлинського.

«Мудра любов до дітей – вершина нашої педагогічної культури, думки й почуттів. Сердечність, чуйність, доброзичливість у ставленні до дитини – те, що можна назвати загальним словом «доброта», – є результатом великої, тривалої роботи педагога над самовихованням почуттів»

Василь Сухомлинський

Саме ці слова спонукали нас до роздумів і участі в Всеукраїнських педагогічних читаннях на тему "Чисті думки творять дива", присвячених 100-річчю з дня народження В.Сухомлинського,що проходили 24-25 листопада у м.Києві. Група вчителів нашої школи була активним учасником такого величного дійства...Вражень дуже багато після відвіданих творчих майстерень та майстер-класів від науковців та вчителів -практиків,від зустрічі з уже знайомими- Круком Станіславом Леонідовичем (президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної педагогіки), Валентиною Матяшук (завідувач кафедри освітньої політики, кандидат історичних наук),Вікторією Бак (м.Бахмут), Кіру Валентина (Київ)... Але головні майстер-класи від академіка Шалви Олександровича Амонашвілі та Президента Міжнародного центру Гуманної педагогіки Паата Шалвича Амонашвілі. А потім... бесіди до ранку і плани на нові зустрічі.

Кiлькiсть переглядiв: 177

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.